Kurs nurkowy Bielsko BiałaZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym Bielsko Biała

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej

Nurkowanie Bielsko-Biała zapewni Ci poznanie podwodnego świata i będziesz mógł się przekonać jak to jest nurkować na wodach otwartych i zamkniętych. Nurkowanie Bielsko-Biała możesz rozpocząć w centrum nurkowym Bielsko-Biała. Jeśli dopiero rozpoczynasz swą przygodę z nurkowaniem, to możesz poznać tajniki nurkowania na podstawowym kursie nurkowym Bielsko-Biała a potem zapisać się na inne kursy nurkowe Bielsko-Biała. Gdy uda Ci się zaliczyć kurs nurkowy Bielsko-Biała, który znajduje się w centrum nurkowym Bielsko-Biała, to zdobędziesz certyfikat, który umożliwi Ci odbywanie samodzielnych nurkowań na wodach otwartych i zamkniętych Bielsko-Biała. Ponadto kurs ten umożliwi Ci nurkowania z partnerem, który ma ten sam stopień nurkowy co Ty lub wyższy. Gdy ukończysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz mógł nurkować do głębokości 18 metrów. Gdy uda Ci się zaliczyć kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz mógł brać udział także w safari nurkowym oraz będziesz mógł jeździć na inne wyjazdy nurkowe Bielsko-Biała. Jeśli zapiszesz się do centrum nurkowego Bielsko-Biała, to przeżyjesz niesamowitą przygodę z nurkowaniem Bielsko-Biała. Twoje nurkowanie Bielsko-Biała przebiegnie w bezpieczny sposób dzięki pomocy  centrum nurkowego Bielsko-Biała. W centrum nurkowym Bielsko-Biała pracują świetnie wykwalifikowani instruktorzy nurkowania, którzy bardzo dobrze przygotują Cię do nurkowania. Jeżeli ciekawią Cię  kursy nurkowe Bielsko-Biała, to przyjdź do naszego centrum nurkowego Bielsko-Biała.

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dorosłych w Bielsku-Białej zapewni Ci znakomite przygotowanie do rozpoczęcia Twojej przygody z nurkowaniem Bielsko-Biała. Dzięki ciężkiej pracy naszej kadry instruktorów nurkowania będziesz mógł poznać tajniki bezpiecznego nurkowania. Kurs nurkowy OWD Bielsko-Biała to pierwszy z wielu poziomów nurkowych, które możesz uzyskać w PADI Bielsko-Biała. OpenWater Diver PADI Bielsko-Biała prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów nurkowania mając na uwadze zasady PADI. Jeśli uda Ci się  ukończyć kurs nurkowy Bielsko-Biała i zaliczyć egzamin końcowy, to uzyskasz certyfikat PADI, który umożliwi Ci nurkowanie na głębokości do 18 metrów pod wodą. Jeśli zdasz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała dla dorosłych Bielsko-Biała, to będziesz mógł zacząć szkolenia nurkowe Bielsko-Biała na znacznie wyższym poziomie. W szkole nurkowej Bielsko-Biała jest wiele kursów nurkowych Bielsko-Biała na poziomie podstawowym oraz bardziej zaawansowanym. W szkole nurkowej Bielsko-Biała możesz też brać udział w nurkowaniu technicznym i kursach na instruktora nurkowania Bielsko-Biała.

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci

W szkole nurkowej  Bielsko Biała w bardzo miłej atmosferze prowadzimy  kursy nurkowe dla dzieci Bielsko-Biała już od 8 roku życia. Kurs nurkowy Bielsko-Biała dla dzieci Bielsko-Biała  organizujemy przez cały rok szkolny. Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała to idealny prezent dla najmłodszych na każdą okazję, dlatego nie czekaj, tylko zapisz swoje dziecko na podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała

Program podstawowego kursu nurkowania Bielsko Biała

Program podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej

Podczas podstawowego kursu nurkowego Bielsko-Biała nauczysz się w jaki sposób obsługiwać sprzęt nurkowy a także odbywać bezpieczne nurkowania. Ponadto dowiesz się jak się zachowywać w awaryjnych sytuacjach pod wodą. Na podstawowym kursie nurkowym Bielsko-Biała będziesz brał udział w zajęciach, które składają się z wykładów i zajęć praktycznych. Część praktyczna składa się z zajęć na basenie i na wodach otwartych. Na zajęciach teoretycznych będziesz się uczył na wysokiej jakości materiałach dydaktycznych, na które składają się filmy, książki i rady wyspecjalizowanych trenerów nurkowania. Na zajęciach praktycznych będziesz ćwiczył na prywatnym basenie nurkowym Bielsko-Biała. Natomiast w czasie nurkowania na wodach otwartych będziesz miał możliwość ćwiczenia na najbliższych akwenach wodnych. Podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała otworzy przed Tobą zaawansowaną karierę nurkową. Jeśli uda Ci się pozytywnie zaliczyć podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to otrzymasz certyfikat nurkowy Bielsko-Biała. Certyfikat ten uznaje się na całym świecie. W centrum nurkowym Bielsko-Biała możesz się ciągle rozwijać i korzystać z różnego rodzaju sprzętu nurkowego Bielsko-Biała

Kurs nurkowy Bielsko Biała

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

Przy Centrum Nurkowym  Beskid Divers działa profesjonalny sklep nurkowy w  Bielsko Biała .

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała ?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej?

Gdy ukończysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz wykwalifikowanym nurkiem z Bielska-Białej i będziesz mógł się pochwalić uprawnieniami nurkowymi na poziomie OWD. Gdy otrzymasz te uprawnienia, to będziesz odbywał nurkowania z partnerem nurkowym na głębokości do 18 metrów pod wodą. Po zaliczeniu przez Ciebie podstawowego kursu nurkowego Bielsko-Biała będziesz mógł brać udział również w innych szkoleniach, na przykład w kursie OWD Bielsko-Biała. Nasza szkoła nurkowa Bielsko-Biała poleca również inne kursy nurkowe Bielsko-Biała na znacznie wyższym poziomie. U nas możesz także zaliczyć kursy nurkowe Bielsko-Biała na przewodnika nurkowego, divemastera i instruktora nurkowania Bielsko-Biała. Dzieci uczestniczące w podstawowym kursie nurkowym Bielsko-Biała mają uprawnienia do nurkowania na głębokość 12 metrów. Szkoła nurkowa Bielsko-Biała przygotuje nurków Bielsko-Biała do nurkowania na najwyższym poziomie. Jeśli marzysz o tym, aby zostać zawodowym nurkiem, to koniecznie zapisz się do szkoły nurkowej Bielsko-Biała

Kursy nurkowe Bielsko Biała. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Bielsko-Biała. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Gdy zaliczysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz mógł zacząć szkolić się na znacznie wyższych poziomach. Jeśli chcesz kontynuować kurs nurkowy, to AOWD Bielsko-Biała, czyli Advanced Open Water Diver PADI Bielsko Biała jest specjalnie dla Ciebie. Jeżeli interesujesz się nurkowaniem na głębokości większej niż 30 metrów, to zapisz się na kurs Deep Water Diver PADI Bielsko Biała. Jeżeli interesuje Cię nawigacja podwodna Bielsko-Biała, to świetnym rozwiązaniem będzie zapisanie się na kurs Nawigacja Podwodna PADI Bielsko Biała. Natomiast jeżeli marzysz o tym, aby udzielać pierwszej pomocy, to świetnym wyjściem będzie ukończenie kursu Rescue PADI Bielsko Biała. Kurs nurkowy Suchy Skafander PADI Bielsko-Biała jest dla tych, którzy nie lubią zimna i pragną nurkować w komfortowych warunkach. Jeśli chcesz zostać wykwalifikowanym nurkiem Bielsko-Biała i potrafić sobie świetnie radzić w trudnych warunkach, to zapisz się na szkolenia nurkowe Bielsko-Biała.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Bielsko Biała

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Bielsko Biała. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Bielsko Biała. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności